Odpovědi na nejčastější otázky o SUPERVÝKONu

...aneb na co byste se asi zeptat měli, než si kurz koupíte

Co byste měli vědět než zaplatíte

Peníze neleží na cestě a nikdo obezřetný by neměl kupovat ani tak skvělý online kurz, jakým je SUPERVÝKON, bez toho, aby si ujasnil některé důležité věci. Proto jsme pro vás připravili dvě sady odpovědí, na otázky, které by vás mohly nebo spíše měly zajímat.

 • 1

  Není to zdraví škodlivé?

  Kurz sám o sobě určitě není a zvládne ho každý, ale metodu SUPERVÝKON by měli používat lidé, kteří jsou zdraví a netrpí závažnými zdravotními problémy. Vysoká psychická pracovní zátěž může vyvolat nežádoucí stavy zejména u lidí, kteří mají psychické problémy, trpí únavovým syndromem (syndrom vyhoření), mají poruchy spánku, problémy s vysokým tlakem, nemoci srdce nebo nedávno podstoupili chemoterapii a tak podobně. Takoví lidé by kurz raději kupovat neměli nebo po poradě s lékařem. Pro průměrně zdravého člověka nebezpečí nehrozí, pokud se řídí pokyny o odpočinku a pokyny o limitech. Na to je v kurzu pamatováno, takže případné obavy nejsou na místě.
 • 2

  Nestanu se workoholikem?

  Toho se vůbec nemusíte bát. Naopak SUPERVÝKON by mohl skutečným workoholikům pomoci, protože přesně dávkuje práci a relaxaci. Podle profesora Robinsona existuje 5 typů workoholiků a všechny tyto typy mají jeden zásadní problém, kterým je narušený žebříček hodnot, kdy upřednostňují práci před vztahy a dalšími zájmy. To v případě SUPERVÝKONU není možné, protože staví na striktní vyváženosti všech aspektů a v tom je také jeho síla. Navíc se jedná sice o velmi intenzivní, ale relativné krátké období v řádu maximálně 2 týdnů a za tu dobu se z vás workoholik určitě nestane.
 • 3

  Kolikrát lze SUPERVÝKON použít?

  Každý člověk má svoje limity. Za nepřekročitelné maximum považujeme použít metodu SUPERVÝKON 4x ročně. Optimální je 2x až 3x, ale drtivé většině lidí bude bohatě stačit jedno jediné použití, protože výsledný efekt je opravdu velmi silný a dokáže člověka doslova katapultovat do vyšší úrovně a třeba vyřešit jeden klíčový nebo životně důležitý projekt. Po každém použití metody by měla následovat několika měsíční uvolňovací fáze, která zabrání vyhoření, nadměrné únavě a přetížení.
 • 4

  Mám za sebou skvělý kurz GTD, nač mi bude SUPERVÝKON?

  SUPERVÝKON nestojí proti GTD nebo TM (time management) jako konkurenční metoda. Je to nástroj pro zcela jiné situace a nabízí naprosto odlišný obsah i výsledky. TM a jeho zjednodušená podmnožina GTD jsou pracovní systémy pro dlouhodobou činnost a jsou určeny hlavně pro zaměstnance ve firmách, studenty a drobné podnikatele, kteří mají stabilní procesy. GTD je také výborné pro matky na mateřské dovolené, pro ženy v domácnosti a potěší i akademiky. TM i GTD vyžadují dlouhodobé studium, ještě delší zavádění do osobního a pracovního života a téměř nekonečné optimalizace při každé změně. Jde o záležitost na dlouhé měsíce a roky, která se mění s procesy ve firmě, se změnami v kariéře, se změnami na trhu i doma a tak podobně. Oproti tomu SUPERVÝKON se za cca 4-5 týdnů nastaví a za 14 dní práce splní svůj účel. Pokud máte velký životní projekt, na kterém chcete vydělat spousty peněz, stačí vám použít SUPERVÝKON jen jednou a pak už třeba nemusíte nikdy pracovat nebo můžete SUPERVÝKON používat pro další extra projekty, které vám postupně, ale rychle vylepší život.
 • 5

  Chci napsat e-book, pomůže mi SUPERVÝKON?

  SUPERVÝKON z vás sice neudělá světově proslulého spisovatele, ale pomůže vám váš plán realizovat v nejkratší možné době a hlavně jej DOKONČIT. Většina lidí něco začne, ale pro různé překážky to nikdy nedokončí. Překážky a problémy prodlužují dobu realizace, časté přerušování práce také ničí kvalitu a razantně snižuje pravděpodobnost dokončení. SUPERVÝKON vám pomůže soustředit se na dopsání knihy v termínu a pomáhá eliminovat všechny potíže, které ohrožují váš projekt. Dá vám energii, čas a optimální prostor na práci. Umí z vás dostat to nejlepší, co ve vás je, zkoncentrovat to a soustředit na úspěšné dokončení vašeho e-booku.
 • 6

  Dělám internetový projekt, pomůže mi SUPERVÝKON?

  Pro internetové projekty, psaní knih, e-booků, programování aplikací a celou řadu dalších osobních projektů byl SUPERVÝKON stvořen. Čas jsou peníze a u internetových projektů, kde se může konkurence vynořit ve velmi krátkém čase a zcela zničit vaše záměry, to platí dvojnásob. SUPERVÝKON vám umožní za pouhých 14 dní zvládnout nejdůležitější kus práce na projektu a v mnoha případech ho umožní zvládnout celý. To se týká hlavně vlastních nebo firemních stránek, menších e-shopů, podnikání z pláže, milionových impérií a tak podobně. Samozřejmě záleží na rozsahu projektu a na tom, kolik lidí je do něj zapojeno. Podle našich zkušeností se start-upy a týmovými projekty lze skokově posunout rozpracovanost projektu a zkrátit dobu vývoje o celé měsíce.
 • 7

  Lze použít SUPERVÝKON v týmu, například ve firmě?

  Jedna z bonusových kapitol na to pamatuje a ukazuje, jak přesně použít SUPERVÝKON v tzv. mikro týmech, což jsou pracovní skupiny složené 2 až 5ti lidí. Na větší týmy je lepší použít klasické řízení projektů, ale i tam lze některé prvky SUPERVÝKONu s výhodou použít
 • 8

  Vyplatí se koupit více licencí nebo stačí jedna pro několik lidí ve firmě?

  Pokud jde o firemní použití SUPERVÝKONu, máme pro vás připraveny speciální cenové varianty a bonusy. Pokud si například koupíte SUPERVÝKON pro 3 pracovníky, získáte od nás bonus ve formě naší návštěvy u vás a přímou pomoc s nastavením vašeho projektu. Pro 5 a více pracovníků je podpora širší a obsahuje navíc i další seminář pro tým a bezplatné konzultace při přípravě projektu. Pokud máte zájem o tyto možnosti, najděte v patičce webu položku Kontakty a zavolejte nám nebo napište e-mail s popisem vaší situace. Odpovíme do 24 hodin.