Ochrana osobních údajů

 

Pro sběr a zpracování osobních údajů jsme řádně registrovaní na ÚOOÚ (Úřad pro ochranu osobních údajů). Naši registraci pod číslem 00068505 si můžete sami ověřit tady.

  1. Tento web používá cookies pro sledování návštěvnosti pomocí standardního nástroje Google Analytics, pro potřeby systému Affilbox a pro optimální nastavení zobrazení našich stránek
  2. Shromažďujeme jména a e-mailové adresy pro zasílání výslovně vyžádaných informací o metodě SUPERVÝKON formou e-mailů
  3. Shromažďujeme fakturační údaje pro vyhotovení a zaslání faktur za objednaný digitální obsah
  4. Shromažďujeme jména a e-mailové adresy pro vstup do placené členské sekce a diskuzního fóra

Kromě toho vědomě neshromažďujeme žádné osobní informace o návštěvnících! Žádné z výše uvedených údajů nebudou poskytnuty ani prodány jiným komerčním subjektům nebo osobám.

Nemáme rádi SPAM!

Chceme, abyste se o SUPERVÝKONU dověděli od nás, od vašich přátel nebo od několika pečlivě vybraných autorit z oblasti osobního rozvoje a vzdělávacích programů. Rozhodně nechceme, aby vás někdo spamoval nevyžádanou poštou a nutil vám náš produkt. O tohle opravdu nestojíme a také záleží nám na dobré pověsti. Pokud se náhodou stane, že vám někdo neznámý pošle odkazy na náš produkt, nahlaste nám to na e-mail info@supervykon.cz. Jestli to bude nějaký neznámý snaživec nebo fanda, tak s tím asi mnoho nesvedeme, ale pokud udělá chybu někdo z našich obchodních partnerů a našich přátel, tak zasáhneme velmi rychle, aby se taková situace vysvětlila a hlavně aby se neopakovala!

U nás jste v bezpečí!